Hedera helix 'Arborescens' of Struikklimop
Hedera helix ‘Arborescens’ is een laagblijvende heester en klimt dus niet. Deze struik heeft een late bloei (groengele bloemen in augustus-september) die bijen en hommels aantrekt. Na de bloei verschijnen er blauw/zwarte bessen, waardoor de tuinplant tijdens de wintermaanden ook geliefd is bij vogels. De prachtige takken met bessen zijn ook de moeite waard om te verwerken in kerstdecoraties. Struikklimop is groenblijvend en goed winterhard. Hedera kan prima worden geplaatst als opvulling onder bomen of andere hogere heesters.
Standplaats Hedera helix 'Arborescens'
Elke goed doorlaatbare bodem is geschikt voor de Struikklimop. Daarnaast kan deze tuinplant zowel in de zon als in de schaduw staan. Gebruik met het aanplanten wat aanplantgrond in het plantgat.
Hedera helix 'Arborescens' snoeien en onderhouden
Hedera helix 'Arborescens' kan het beste elk jaar in het voorjaar gesnoeid worden om de gewenste vorm en hoogte te behouden. Indien de groei stagneert kunt u deze plant extra mest geven.
Voor alle grote planten in de XL-serie klik hier