Magnolia 'Heaven Scent' of Beverboom
De Magnolia 'Heaven Scent' - XL+ heeft een grote sierwaarde door zijn zachtroze, rechtop staande bloemen die in april-mei verschijnen op het kale hout; een zogenaamde naaktbloeier. De struik/boom vormt meerdere stammen en is geschikt voor de middelgrote tuin met zijn hoogte van 6 tot 8 meter, soms iets hoger en een vrij breed uitgroeiende kroon. De bladeren van deze tuinplant komen na de bloei en zijn donkergroen. De XL+ heeft al een aardige grootte bij het aanplanten, zodat u meteen al een flinke boom in uw tuin heeft staan.
Standplaats Magnolia 'Heaven Scent'
De Beverboom geeft de voorkeur aan een plekje in de zon, maar wel op een standplaats met humusrijke grond die voldoende vochthoudend is. Zorg er wel voor dat het overtollige water goed weg kan zodat de wortels niet in het water blijven staan.
Magnolia 'Heaven Scent' snoeien en onderhouden
Snoei alleen als het echt nodig is; magnoliahout is zacht en kan bij snoei gemakkelijk inrotten door beschadigingen. Mocht het toch nodig zijn om de plant te snoeien dan kan men dit het beste na bloei doen.
Voor alle grote planten in de XL+ serie klik hier