Saxifraga x arendsii 'Wit' of Steenbreek
Deze Saxifraga is alleen verkrijgbaar op ons Planten- en bomencentrum. De periode waarbinnen wij deze plant aanbieden ligt globaal tussen begin maart en begin april. Zie hieronder voor meer informatie.
Deze rotsplant bloeit zeer uitbundig in het voorjaar. De Saxifraga x arendsii 'Wit' bloeit met kleine, witte bloemen die dicht tegen elkaar staan. Tijdens de bloeiperiode lijkt de tuinplant op een wit tapijt. De Steenbreek is een wintergroene plant en kan dus ook in de winter uw potten leuk aankleden.
Standplaats Saxifraga x arendsii 'Wit'
Geef Saxifraga x arendsii 'Wit' een plaats in de zon op goeddoorlatende grond of in een pot. Een te natte bodem kan funest zijn voor de wortels.
Saxifraga x arendsii 'Wit' snoeien en onderhouden
Na de bloei kunt u de zaaddozen weghalen. Veel onderhoud heeft deze plant niet nodig. Bij oudere planten sterft het middelste deel soms af. In dat geval kunt u de plant een keer scheuren in het voorjaar en de buitenste delen terugplanten.